Základní škola a Mateřská škola Kyjovice,  příspěvková organizace
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > ZŠ - Aktuality > Jak jsme tiskli na 3D tiskárně

Jak jsme tiskli na 3D tiskárně



Dne 20.5. proběhlo v naší škole odpoledne s 3d tiskárnou. Skvělým odpolednem děti provedl p. Lembard, kterému patří velký dík. Společně jsme si ukázali, co všechno se na 3d tiskárně dá vytisknout a jaký program se k tomu využívá. V programu jsme se pak učili základní ovládání, vytvářeli vlastní cedulku se jménem, měnili barvy. Po celou dobu jsme sledovali průběh tisku. Děti to moc bavilo a odnesli si domů spoustu nových zkušeností. Teď už jen počkáme, až nám tiskárna vytiskne to, co jsme si navrhli a budeme se těšit na další takové odpoledne.